MISJA

Na rynku istniejemy od kilku lat, dzięki czemu możemy poszczycić się stałym gronem zadowolonych Klientów. Otwierając Salon Urody „JP” w Poznaniu, chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym nasz Klient będzie czuł się komfortowo. Misja, jaką pełni nasz zespół, to oferowanie najwyższej jakości usług. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi stali Klienci przekonali się już o profesjonalizmie i miłej atmosferze, jaka panuje w naszym Salonie, i przyprowadzają do nas swoich przyjaciół, którzy z czasem również stali się naszymi stałymi Klientami.

 

Salon urody oferuje profesjonalne fryzjerstwo i kosmetykę. Pyszna kawa, relaksująca muzyka oraz profesjonalizm całego zespołu powodują, iż nawet najbardziej wymagający Klient wychodzi zadowolony.

 

Joanna Perz regularnie uczestniczy w szkoleniach i pokazach organizowanych przez Akademię Schwarzkopf i Stylistkę Jagę Hupało. Fryzjerzy pracują wyłącznie na ekskluzywnych produktach marki Living Proof, Alfaparf, label.m, Alterna oraz Schwarzkopf, oferując pełen zakres usług. Każdy stylista pełni funkcję doradcy – Klient zawsze może liczyć na fachową diagnozę. Kreujemy wizerunek danej osoby odpowiedni do typu jej urody, temperamentu i stylu bycia. Marki które używamy są nierozerwalnie związane z najwyższą jakością wykonywania, dbałością o każdy szczegół, o każdy gest. Właśnie to sprawia, że wizyta w Salonie Urody staje się niepowtarzalnym i wyjątkowym przeżyciem dla Klientów.