FRYZJERSTWO

STRZYŻENIE DAMSKIE

Joanna Perz dobiera fryzury indywidualnie, w zależności od oczekiwań każdej Klientki. Oferuje strzyżenie od lekkiego odświeżenia po całkowitą zmianę wizerunku. Pomożemy Ci dopasować fryzurę do kształtu Twojej twarzy, rodzaju włosów, charakteru, wykonywanej pracy zawodowej oraz stylu bycia. Usługa ta jest połączona z analizą włosów i skóry głowy, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednią kurację do pielęgnacji i stylizacji włosów.

MODELOWANIE

Jeżeli w pracy masz ważne zebranie, chcesz wyjść na spotkanie z przyjaciółmi czy po prostu poprawić sobie samopoczucie, zapraszamy na modelowanie włosów. Proponujemy czesanie od klasycznej elegancji po awangardę. Usługa ta jest połączona z analizą włosów i skóry głowy, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednią kurację do pielęgnacji i stylizacji włosów.

BALEYAGE

Nowoczesny i profesjonalny baleyage to gra kolorów, gra światła. Jest to unikatowy sposób farbowania włosów, w którym możemy z każdej twarzy wydobyć piękno, podkreślić kolor oczu lub ukryć mankamenty. Dzięki profesjonalnym środkom, jak IGORA ROYAL FASHION, otrzymujemy efekt lśniących blond pasemek i zdrowych włosów.

REGENERACJA WŁOSÓW

Doładuj swoje włosy! Jeśli często widzisz swoje włosy na szczotce, ubraniu, poduszce, stały się matowe, przesuszone, łamliwe – oznacza to, iż potrzebujesz zabiegu regeneracyjnego. Dzięki skoncentrowanym substancjom odżywczym uzyskasz blask i zdrowy wygląd swoich włosów, a dodatkowo wzmocni się ich struktura i sprężystość.

KOLORYZACJA

IGORA ROYAL ABSOLUTES

magia tworzenia koloru przy doskonałym pokryciu

Dzięki koloryzacji uzyskasz efekt wyrazistych, głębokich, mieniących się kolorów, od stonowanych aż po najbardziej odważne. Idealna do pasemek lub koloryzacji całościowej. Podczas każdego zabiegu włosy są chronione i pielęgnowane przez system podwójnego wzmocnienia. Selektywny składnik pielęgnujący działa wewnątrz i na powierzchni włosa. Unikatowe połączenie pigmentów nasyca włosy jednolitym i trwałym kolorem.

IGORA ROYAL INTENSE+

sztuka opanowania intensywnych czerwieni

Odcienie czerwieni są głębokie, trwałe i kryjące. Od miedzianego po purpurowy – intensywne odcienie czerwieni ożywiają włosy magicznym pięknem. Wszystkie odcienie czerwieni, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wyjątkowo intensywne. Trwałe. Kreatywne.

COLOR WEAR

naturalne piękno zmysłowych kobiet

Z myślą o kobietach, które oczekują koloryzacji bez odrostów, które pragną naturalnego efektu, a zarazem pielęgnacji włosów, stworzono koloryzację balsamem – odżywkę delikatnie rozświetlającą, bez amoniaku, o krótkim czasie trzymania na włosach (do 20 minut). Zapewnia ona długotrwały i wspaniały połysk dzięki bogactwu odżywczych składników. Sięgnij po color wear, a zachwycisz się subtelnym i niezwykle trwałym kolorem.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Nie masz pomysłu na swój wizerunek, nie wiesz, jak modnie wyglądać ? To zapraszamy do naszego Salonu na indywidualne konsultacje – każdy może do nas przyjść, a fryzjer stylista poprzez profesjonalną diagnozę pomoże Ci stworzyć własny wizerunek, odpowiedni do wykonywanej przez Ciebie pracy zawodowej. Doradzimy, jaki zabieg, kolor, strzyżenie są najwłaściwsze i najkorzystniejsze dla Twoich włosów, doradzimy też zakup odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, zadbamy o zdrowy wygląd Twoich dłoni i paznokci.